Villamosmérnök Elektromos alkatrészek, Költség- és értékelemzés - Győr

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek:
- Járművekben megtalálható elektromos alkatrészek gyártási folyamatának analízise
- Nyomtatott áramkör gyártási folyamatának analízise
- Elektromos alkatrészek költségkalkulációja
- A kalkuláció bemutatása, illetve megvédése tárgyalásokon
- Napi szintű együttműködés a helyi és a külföldi projekt team tagokkal
- Beszállítói ajánlatok technikai kiértékelése
- Alkatrészek elektromos gyártási folyamatainak és eszközeinek, gépeinek felülvizsgálata a beszállítóknál
- Versenytárselemzéssel és részletes költségkalkulációkkal támogatja a döntéshozatalt már korai fázisában

Végzettség:
Felsőfokú villamosmérnök végzettséggel rendelkezik

Szakmai tapasztalat:
Több éves autóipari tapasztalata van elektromos alkatrészek működésével kapcsolatban, nyomtatott áramkörök gyártásával kapcsolatban

Informatika:

Egyéb követelmény:
- Tárgyalóképes német nyelvtudással rendelkezik
- Felelősségteljesen és önállóan végzi munkáját
- Magabiztos a különböző szintű beszállítói képviselők ártárgyalásain
- Területünk képviseletét vállalja online konferenciákon, hosszú távon pedig belföldi és külföldi utazásokra való hajlandóság jellemzi (rendszeresen, vagy akár nem tervezett jelleggel)
- Érdekérvényesítő, konfliktust jól kezelő, határozott és lendületes személyiség
- Csapatszellem, analitikus és komplex gondolkodásmód jellemzi

Műszaki területre

Megjegyzés:
Magyarország és a kelet-közép-európai régió egyik legmeghatározóbb autóipari vállalata.

Győr-Moson-Sopron
Full time

Published on 31.07.2020