Similar jobs like this one

A Tungsram magyar vállalat, mely több mint 120 éves múltra tekint vissza a világítástechnika és villamosítás terén. 2018 áprilisában tért vissza globális, innovatív márkaként a piacra, magyarországi központtal.

A világítástechnika minden területén szeretnénk kimagaslót alkotni. Egyedi és innovatív LED-es megoldásokat nyújtunk ügyfeleink számára beltéri és kültéri világítás területén, legyen szó beltéri szabályozható fényforrásokról vagy közúti/utcai világításról. Emellett az ipari világítástechnika területén is az eltérő igényekre specializált energiahatékony és emberközpontú megoldásokat tervezünk. Hagyományos technológiájú fényforrások széles skáláját kínáljuk, autólámpa üzletágunk pedig több mint 60 éve sikeresen szerepel a világpiacon.

Keressük azt a VillamosmérnökötNagykanizsán lévő telephelyünkre, aki hozzájárul vállalati sikereinkhez!

Elvárások:

  • Felsőfokú, villamosmérnöki végzettség
  • Műszaki rajz ismerete, készítése
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek /Excel, Word/
  • Minőségbiztosítási ismeretek
  • Vezetői és kommunikációs készség, határozottság, szervezőkészség, döntési képesség
  • Jó problémamegoldó és stressztűrő képesség, nagy terhelhetőség
  • Angol nyelvismeret

Feladatok:

  • A gyárban felmerülő műszaki és technológiai problémák megoldása
  • Műszaki ill. technológiai fejlesztések kezdeményezése, figyelembe véve a költségcsökkentést
  • Anyagkiváltási tervek, dokumentációk készítése, a validációk, kísérletek végrehajtása
  • Technológia fejlesztési tervek, dokumentációk készítése, a validációk, kísérletek végrehajtása
  • Gyárban használatos informatikai rendszerek támogatása, használata (MIR, SPC, SAP, EPDM stb.)
  • Műszaki rajzok szerkesztése, elkészítése
  • Lámpadokumentációk előkészítése, elkészítése
  • Anyagellátási lánc és tervezési folyamat optimalizálása
  • Standard munkafolyamatok kialakítása (5S)
  • Lámpatest alkatrész változásaihoz kapcsolódó dokumentációs és validációs feladatok ellátása szabványi előírások figyelembevételével
  • Üzletfejlesztési projektek támogatása
  • Mintagyártásban való részvétel

Előnyt jelent:

  • Technológiai tapasztalat
  • LEAN, 5S tapasztalat, AWO vezetői tapasztalat
  • Lámpatest összeszerelési szakmai ismeretek
  • Lámpatest szabvány ismeretek
  • Six Sigma Green Belt tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Sokszínű lehetőség egy gyorsan növekvő és folyamatosan változó környezetben
  • Felelősségteljes, változatos, szakmai kihívást jelentő munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Pozitív, alkotó, barátságos légkör
  • Rugalmas munkaidő - egyensúly a munka és magánélet között

Örökségünk az innováció: 120 éves tapasztalatunkat a jövőbe mutató technológiák területén kamatoztatjuk. Célunk, hogy világszínvonalú, energiahatékony világítást és intelligens megoldásokat kínáljunk minden egyes ügyfelünknek.

Csatlakozz hozzánk, ha fontos számodra, hogy egy olyan céghez tartozz, amely értéket teremt, és amelynek van múltja, és van jövője!

Villamosmérnök

Nagykanizsa
Zala
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 14.07.2021