Similar jobs like this one

Recommended jobs

Villamosmérnök

Büszkék arra, hogy az 1998-ban alapított vállalkozásuk az elmúlt 23 év sikereivel az egyik piacvezetővé vált az építőanyag kereskedelem szektorban a nyugat-magyarországi régióban.
A napelemmel foglalkozó üzletágunk küldetése kifejezetten az, hogy korunk nagy kihívását, a klímaváltozást segítsék enyhíteni a zöld technológia népszerűsítésével, beszerelésével.

Főbb feladatok, munkák:

  • Napelemes rendszerek villamosmérnöki feladatainak
    ellátása
  • Az osztály feladataihoz való motivált hozzájárulás
  • Adminisztrációs feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villamosmérnöki felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Precízen és szépen dolgozol
  • Szeretnél egy jó hangulatú csapat tagja lenni
  • Nyitott vagy az új ismeretek befogadására és
    elsajátítására
  • Jó problémamegoldó képességgel rendelkezel
  • Megbízhatóság, motiváltság és kötelességtudat jellemez

Előnyök:

  • Jártasságot szereztél már napelemes rendszerek dokumentációjában az áramszolgáltatók felé.

Amit nyújtunk:

  • Cégük még most a járvány idején is stabil lábakon áll, megbízható, így hosszútávra biztosítanak neked munkalehetőséget
  • Fix műszakos munkaidő, családias légkör és dinamikus csapat jellemzi őket
  • Kiemelt bérezés és bónusz lehetőség
  • Folyamatos személyes és szakmai fejlődést biztosítanak neked
  • Új technológiák megismerése

Kaposvár
Full time

Published on 21.06.2021