Villamosmérnököket

keresünk gépipari partnercégünkhöz Debrecenben.

Főbb feladatok:

  • Közreműködés egyedi – főleg a folyékony élelmiszeripar és üdítőipar számára készülő – berendezések elektromos vezérlésének tervezésében
  • Egyedi vevői igények műszaki megoldásainak azonosítása és kialakítása
  • Műszaki rajzok és dokumentációk elkészítése, napra készen tartása, archiválási feladatok menedzselése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villamosmérnök vagy Mechatronikai mérnök végzettség
  • Előnyt jelent az 1-3 éves releváns tapasztalat elektromos tervezésben (erős áramú berendezések), de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • CAE tapasztalat (elsősorban E-PLAN)
  • ERP rendszer használatában szerzett tapasztalat (preferáltan SAP)
  • Tárgyalási szintű, aktív angol és/vagy német nyelvtudás alapfeltétel (szóban és írásban egyaránt)
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Kiváló problémamegoldó képesség és rendszerszemlélet
  • Németországi betanulás vállalása az első 4-6 hónapban

Amit a cég kínál önnek:

  • Multinacionális vállalati környezet, változatos feladatok
  • Részvétel egy új gyártóüzem beindításában
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Kiemelkedő bérezési és juttatási csomag

Kezdés:

  • Azonnal

Munkavégzés helye: Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát.
Bővebb információ a +36 30 518 6887-es telefonszámon keresztül kérhető!

Villamos tervezőmérnök

Debrecen
Hajdú-Bihar
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 08.07.2020