Villamoshálózat szerelő (Budapest, Komárom)

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

VILLAMOSHÁLÓZAT SZERELŐ

munkatársat keresünk

Érdekel a villamosság, és megvan hozzá a középfokú szakirányú végzettséged? Energiaellátási területünkön villamoshálózat szerelő majd villamoshálózat felmérő is lehetsz. Ha szívesen fejlesztenéd magad, akkor néhány év alatt mester válhat belőled. Csatlakozz csapatunkhoz és építsd nálunk karriered!

Feladatok

  • villamos és energiaellátási berendezések karbantartása, azokban bekövetkezett meghibásodások üzemzavarok elhárítása
  • feszültségmentesítés és szerelői érintésvédelmi ellenőrzések végzése

Munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú szakirányú végzettség (villanyszerelő)
  • orvosi alkalmasság

Amit kínálunk

Bérezés a próbaidő alatt:

  • Br.210.000 Ft + juttatási csomag

Bérezés a próbaidőt követően:

  • pótlékokkal együtt akár Br.240.000-260.000 Ft + juttatási csomag

A juttatási csomag tartalmazza:

  • cafetéria 33 000 Ft/hó
  • min. Br.101.000 Ft/év (a havi bruttó alapbér 4%-ának megfelelő) önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

Amit ajánlunk továbbá:

  • hosszú távú, biztos munkahely
  • kiszámítható munkaidő és jövedelem
  • utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
  • egészségmegőrző program
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • ruházati ellátás

Munkavégzés helye
Budapest, Komárom

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Süttőné Molnár Krisztina 1/511-1079 / 01-10-79

2019. november 30.

Társaságunk
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik.
Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Budapest
Komárom
Komárom-Esztergom
Full time
no work experience required

Published on 28.02.2020