Villamos tervezőmérnök (INTS/22/119)

Akár pályakezdők jelentkezését is várjuk villamosipar területén világelsőként működő multinacionális partnerünkhöz  Villamos tervezőmérnök pozícióba

A feladatok sokszínűségében nem fogsz csalódni:

  • Gyártási, műszaki dokumentációk elkészítése, ellenőrzése
  • Elektromos diagram és anyaglista készítése
  • Projektmenedzser / pályázati mérnök technikai támogatása
  • Rajzok műszaki színvonaláról és a szolgáltatások szintjéről való gondoskodás
  • CAD eszköz kulcsfelhasználó szerepének biztosítása (felhasználói támogatás, eszközadminisztráció, interface)

Az alábbiak megléte fontos számunkra:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • minimum 1 év a villamos tervezésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás (más nyelv ismerete előnyt jelent)
  • Határozott, magabiztos kommunikáció

Amit kínálunk:

  • Kellemes, modern, tiszta munkakörnyezet
  • Versenyképes alapbér + teljesítmény bónusz  + cafetéria
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, képzések és kiváló karrier lehetőség
  • Családias hangulatú, támogató közösség, emberközpontú vezetők, multinacionális vállalati háttér

Munkavégzés helye: Kunszentmiklós

Az INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Kunszentmiklós, 6090 Magyarország
Bács-Kiskun
Full time

Published on 27.12.2021