Villamos karbantartó

Nemzetközi vállalatcsoport magyarországi vállalata, a Ravaber Hungary Kft. Alsózsolcán épülő,

kőzetgyapot szigetelőanyagot gyártó üzeme pályázatot ír ki az alábbi állás betöltésére:

Munkavégzés helye: Alsózsolca (Borsod-Abaúj-Zemplén megye)

Feladatok:

  • Gyártósori vezérléstechnikai és szabályzó berendezések karbantartása
  • Váratlan elektromos üzemzavarok elhárítása
  • A karbantartási és üzemviteli beavatkozások, felhasznált alkatrészek, naprakész dokumentálása
  • Megelőző karbantartási feladatok elvégzése
  • Gyártósor villamos eredetű állásidejének minimalizálása
  • Kapcsolószekrények építése, telepítése

Elvárások:

  • Villanyszerelői szakképzettség
  • Villamos rajz olvasási készség
  • Önálló munkavégzés
  • Problémamegoldó képesség
  • Pontos, megbízható, precíz és gyors munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Irányítástechnikai ismeretek (Siemens S7 PLC)
  • Digitális és analóg jeladók ismerete
  • Szabályozott szelepek, villamos hajtások, frekvenciaváltók ismerete
  • Elektrikus szakképzettség

Munkaidő

  • 3 műszakos, folyamatos munkarend ( 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00 )

Bérezés

  • Kimagasló bérezés
  • Cafetéria juttatások
  • Munkába járás támogatása

Fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével várjuk.

Alsózsolca, 3571 Magyarország
Borsod-Abaúj-Zemplén
Full time
2 years
Secondary technical school

Published on 17.10.2020