Villamos Karbantartó

Dolgozz a JOST Hungária csapatában

Villamos Karbantartóként!

A JOST Hungária Kft. egy német tulajdonban lévő nemzetközi multinacionális vállalat, mely kamionokhoz és mezőgazdasági haszongépjárművekhez gyárt világmárkájú alkatrészeket, összekötő elemeket. A veszprémi telephelyen jelenleg 320 fő munkatársat foglalkoztatunk, ahol az alábbi négy termék gyártása történik: forgózsámoly, királycsap, konténerláb és vonófej. A termelésben a legkülönfélébb fémmegmunkálási eljárásokkal dolgozunk: hegesztés, forgácsolás, esztergálás, marás, CNC megmunkálás.

A villamos karbantartó munkatárs feladatai közé tartozik:

  • gyártóberendezések, egyedi tervezésű célgépek és CNC szerszámgépek elektronikai rendszerének hibakeresése, javítása és működőképességük fenntartása (CNC esztergák, megmunkáló központok, szemcseszóró berendezések, hidraulikus présgépek, egyedi tervezésű fúróközpontok és szerelőgépek, tompahegesztők, hajlítók stb…)
  • a karbantartási tervben meghatározott feladatok elvégzése és dokumentálása
  • üzemzavar elhárítás, javítási, felújítási feladatok ellátása
  • géplakatos kollégák munkájának támogatása
  • fejlesztési javaslatok a visszatérő problémák megelőzésére
  • karbantartási tartalék alkatrészek kezelése

Amire szükséged van a munkakör betöltéséhez:

  • középfokú szakirányú képzettség (villanyszerelő vagy technikusi végzettség)
  • karbantartási területen szerzett 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • elektromos rajzok és műszaki dokumentációk értelmezése
  • automatizálási környezetben szerzett tapasztalatok
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • PLC vezérlések ismerete (Siemens, Omron, Fanuc, Schneider)
  • villamos hajtásrendszerek ismerete
  • hidraulikus és pneumatikus rendszerek ismerete
  • angol vagy német nyelvismeret
  • emelőgép/targonca vezetői jogosultság

Munkavégzés helye:

  • Veszprém

Várjuk érdeklődésedet, jelentkezésedet, amennyiben úgy érzed, szívesen lennél tagja csapatunknak Villamos karbantartó pozícióban!

Telefon: 88/517-214

Veszprém
Full time
3 - 5 years of experience

Published on 2020-03-13