VEZETŐ TECHNIKUS

A Mecsek Autópálya – Üzemeltető Zrt.,

az M6-os koncessziós autópálya Szekszárd – Bóly – Pécs közötti szakaszának üzemeltetésére alakult külföldi tulajdonú részvénytársaság

BÁTASZÉKI üzemeltetési központjába keres munkatársat

munkakörbe

Feladata:

  • Az üzemmérnökségen és az autópályán található alagutakban telepített biztonságtechnikai és forgalomszabályozási rendszer, az üzemi hírközlési hálózat valamint a számítógépes felügyeleti rendszer részét képező berendezések rendszeres karbantartása;
  • A rendszer üzemeltetés során felmerülő problémák önálló és hatékony megoldása;
  • Aktív részvétel a karbantartási tervek elkészítésében;
  • A keletkezett hibák dokumentálása és elhárítása;
  • Fejlesztési feladatok elvégzése
  • A szükséges berendezések, alkatrészek, javítóanyagok megrendelése, beszerzése;
  • Jelentések készítése;

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (elektrotechnikus);
  • „B” kategóriás jogosítvány;
  • Felhasználói szintű, aktív számítógép kezelési gyakorlat /MS Office alkalmazások/;
  • Informatikai, híradástechnikai, műszertechnikai ismeretek

Előnyt jelent

  • Angol nyelvtudás,
  • Műszerészi végzettség,
  • Strukturált hálózatok (Gigabit Ethernet) menedzselési gyakorlata
  • Optikai hálózat menedzselési gyakorlata
  • SCADA rendszerek ismerete
  • Gyengeáramú rendszerek (CCTV, vagyonvédelmi, beléptető és tűzjelző rendszerek) kezelésében, javításában szerzett gyakorlat
  • Útüzemeltetésben vagy hasonló területen szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem;
  • Magas színvonalú munkakörnyezet;
  • Személyes fejlődés és hosszú távú szakmai lehetőség;

Munkavégzés helye: Bátaszéki Üzemmérnökség

Érdeklődés esetén magyar nyelvű fényképes önéletrajzát várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Jelentkezési határidő: 2021. május 17.

Bátaszék, 7140 Magyarország
Tolna
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 11.05.2021