Vezető könyvelő

Vezető könyvelő munkatársat keresünk balmazújvárosi partnercégünk számára.

Feladatok / Tasks

  • Havi és éves zárások, jelentések, pénzügyi beszámolók készítése
  • Kontrolling folyamatok fejlesztése
  • Budget, önköltségszámítási teendők koordinálása
  • Vezetői információs rendszer működtetése
  • Kapcsolattartás a könyvvizsgálóval, könyvvizsgálat támogatása
  • Törvényi változások nyomonkövetése és ezek adaptálása a folyamatokba

Amit nyújtunk / Offer

  • Multinacionális vállalati környezet, változatos feladatok
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Kiemelkedő bérezés
  • Cafeteria
  • Bejárási támogatás

Requirements:
  • Legalább 3 év könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelői regisztráció
  • Számviteli, pénzügyi, adózási, kontrolling területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • SAP program ismerete
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek

Balmazújváros, 4060 Magyarország
Full time

Published on 12.10.2020