Vezető kontroller

Új munkatársunk feladatai lesznek
- IT üzletág kontrolling tevékenységek támogatása (tervezés, elemzés, előrejelzés, zárás, pénzügyi modellezés)
- havi, negyedéves, éves zárások és jelentések elkészítésének irányítása
- hó végi, negyedév végi és év végi bevétel-ráfordítás elemzés irányítása
- üzleti tervezés pénzügyi modellezése
- IT üzletági kontrollinggal kapcsolatos kérdések/igények kezelése
- egyéb az IT üzletág működésével kapcsolatos modellek elkészítése
- együttműködés a vállalati és cégcsoport központi kontrolling szervezeteivel
- szorosan együttműködik az IT üzletág szervezeti egységeivel és biztosítja a határidők betartását
- csoportvezetőként irányítja az IT üzletág kontrolling csapatának munkáját

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
- gazdasági területen szerzett diploma
- számviteli ismeretek
- projektek gazdasági szakértői vezetésében/irányításában szerzett tapasztalat (IT projektek előnyt jelentenek)
- pénzügyi, üzleti elemzési, MS Office szoftverek és modellek ismerete, használata
- legalább 10 év szakmai és vezetői tapasztalat

Amit ajánlunk
- hosszú távú foglalkoztatási biztonság
- támogató munkahelyi légkör
- bruttó munkabér 4%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás havonta
- vasúti utazási igazolvány biztosítása (szabályozás szerinti hozzátartozók részére is)
- bruttó 4.520,- Ft /hó önkéntes egészségpénztári tagdíj-kiegészítés munkabérből való legalább nettó 2.000,- Ft /hó tagdíj levonása esetén
- barátságos csapat
- rugalmas munkavégzés

Munkavégzés helye
Budapest

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

2021-05-16

Vállalati bemutatkozó
A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. a MÁV-csoport egyik leányvállalata. Célja, hogy professzionális üzleti szolgáltatásokat nyújtson a MÁV-csoport tagjainak gazdasági, humán, informatikai, beszerzés-logisztikai és ügyvitel területen.

Budapest
Full time

Published on 04.05.2021