Vezető jegyvizsgáló (Baja)

munkatársat keresünk

Szereti a változatosságot? Nagyban utazna? Jöjjön hozzánk és dolgozzon jegyvizsgálóként!

Várjuk új kollégáinkat, akik szívesen dolgoznak emberek között, munkájuk során szeretik az utazás adta szabadságot, ugyanakkor a szabályokhoz is képesek alkalmazkodni. Jelentkezzen még ma bajai csapatunkba!

Tekintse meg kisfilmünket!

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • a 4,5 hónap időtartamú tanfolyamon való részvétel és a hatósági vizsga sikeres teljesítése
  • a tanfolyamot követően az utasok menetjegyének ellenőrzése, tájékoztatása
  • meghatározott állomásokon felhatalmazás adása a vonat indulására
  • tanfolyam helyszíne és kezdete: Szeged, 2021. január
  • a következő munkavégzési helyekre keresünk munkatársakat: Baja

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • középfokú állami iskolai végzettség (szakmunkásképző vagy érettségi)
  • orvosi alkalmasság
  • erkölcsi bizonyítvány
  • a tanfolyam ideje alatt a részére előírt hatósági vizsgakövetelményeknek való megfelelés

Előnyként értékeljük

  • érettségi bizonyítvány

Amit ajánlunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel már a képzés időtartamára is
  • éves nettó 92.900 Ft SZÉP kártya juttatás (vendéglátás alszámlára)
  • éves bruttó 350.000 Ft munkavállalói lojalitást elismerő juttatás
  • a tanfolyam idejére szállás biztosítása
  • egészségmegőrző program
  • havi nettó 3000 Ft összegű önkéntes egészségpénztári tagdíj hozzájárulás
  • a havi bruttó alapbér 4%-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után további utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon is
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is
  • a jegyvizsgáló tanfolyam elvégzése után, 3 hónap gyakorlati tapasztalatot követően vezető jegyvizsgáló tanfolyamon való részvétel
  • ha további kihívásokra vágyik és rendelkezik alapfokú nyelvismerettel, tapasztalt kollégáink számára lehetőséget biztosítunk a nemzetközi vezető jegyvizsgáló tanfolyamon való részvételre is

Munkavégzés helye
Baja

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Sándor Ildikó +36(30) 581 4352

2020. október 31.

Vállalati bemutatkozó
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Baja
Bács-Kiskun
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 31.10.2020