Vezető jegyvizsgáló (Budapest-Nyugati, Vác, Szob, Szolnok, Cegléd, Hatvan, Székesfehérvár, Tatabánya, Győr)

MÁV-csoport
MÁV-START

VEZETŐ JEGYVIZSGÁLÓ

munkatársat keresünk

Szereted a változatosságot? Nagyban utaznál? Gyere hozzánk és dolgozz jegyvizsgálóként. Várjuk új kollégáinkat, akik szívesen dolgoznak emberek között, munkájuk során szeretik az utazás adta szabadságot, ugyanakkor a szabályokhoz is képesek alkalmazkodni. Jelentkezz még ma csapatunkba!

Ajánljuk figyelmébe az egyik vezető jegyvizsgáló kollégánkkal készített riportot:

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • a 4,5 hónap időtartamú tanfolyamon való részvétel és a hatósági vizsga sikeres teljesítése
  • a tanfolyamot követően az utasok menetjegyének ellenőrzése, tájékoztatása
  • meghatározott állomásokon felhatalmazás adása a vonat indulására
  • tanfolyam helyszíne és kezdete: Budapest, 2020. október
  • a következő munkavégzési helyekre keresünk munkatársakat: Budapest, Vác, Szob, Szolnok, Cegléd, Hatvan, Székesfehérvár, Tatabánya, Győr,

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • orvosi alkalmasság
  • középfokú állami iskolai végzettség (szakmunkásképző vagy érettségi)
  • erkölcsi bizonyítvány
  • a tanfolyam ideje alatt a részére előírt hatósági vizsgakövetelményeknek való megfelelés

Előnyként értékeljük

  • érettségi bizonyítvány

Amit ajánlunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel már a képzés

időtartamára is

  • éves nettó 92.900 Ft SZÉP kártya juttatás (vendéglátás alszámlára)
  • éves bruttó 350.000 Ft munkavállalói lojalitást elismerő juttatás
  • a tanfolyam idejére szállás biztosítása
  • egészségmegőrző program
  • a havi bruttó alapbér 4%-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után további

utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon is

  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is
  • a jegyvizsgáló tanfolyam elvégzése után, 3 hónap gyakorlati tapasztalatot követően vezető jegyvizsgáló tanfolyamon való részvétel
  • ha további kihívásokra vágyik és rendelkezik alapfokú nyelvismerettel, tapasztalt kollégáink számára lehetőséget biztosítunk a nemzetközi vezető jegyvizsgáló tanfolyamon való részvételre is

Munkavégzés helye
Budapest, Vác, Szob, Szolnok, Cegléd, Hatvan, Székesfehérvár, Tatabánya, Győr

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Laurinyecz Zita Márta +36 (30) 690 8262

2020. augusztus 30.

Vállalati bemutatkozó
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Budapest
Vác, 2600 Magyarország
Szob, 2628 Magyarország
Győr-Moson-Sopron
Szolnok
Cegléd
Hatvan, 3000 Magyarország
Székesfehérvár
Tatabánya, 2800 Magyarország
Győr
Pest
Fejér
Jász-Nagykun-Szolnok
Heves
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 31.07.2020