Vezető jegyvizsgáló (Békéscsaba)

munkatársat keresünk

Szereti a változatosságot? Nagyban utazna? Jöjjön hozzánk és dolgozzon jegyvizsgálóként!

Várjuk új kollégáinkat, akik szívesen dolgoznak emberek között, munkájuk során szeretik az utazás adta szabadságot, ugyanakkor a szabályokhoz is képesek alkalmazkodni.

Jelentkezzen még ma békéscsabai csapatunkba!

Tekintse meg kisfilmünket!

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • a 4,5 hónap időtartamú tanfolyamon való részvétel és a hatósági vizsga sikeres teljesítése
  • a tanfolyamot követően az utasok menetjegyének ellenőrzése, tájékoztatása
  • meghatározott állomásokon felhatalmazás adása a vonat indulására
  • tanfolyam helyszíne és kezdete: Szeged, 2021. január
  • a következő munkavégzési helyekre keresünk munkatársakat: Békéscsaba

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • középfokú állami iskolai végzettség (szakmunkásképző vagy érettségi)
  • orvosi alkalmasság
  • erkölcsi bizonyítvány
  • a tanfolyam ideje alatt a részére előírt hatósági vizsgakövetelményeknek való megfelelés

Előnyként értékeljük

  • érettségi bizonyítvány

Amit ajánlunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel már a képzés időtartamára is
  • éves nettó 92.900 Ft SZÉP kártya juttatás (vendéglátás alszámlára)
  • éves bruttó 350.000 Ft munkavállalói lojalitást elismerő juttatás
  • a tanfolyam idejére szállás biztosítása
  • egészségmegőrző program
  • havi nettó 3000 Ft összegű önkéntes egészségpénztári tagdíj hozzájárulás
  • a havi bruttó alapbér 4%-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után további utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon is
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is
  • a jegyvizsgáló tanfolyam elvégzése után, 3 hónap gyakorlati tapasztalatot követően vezető jegyvizsgáló tanfolyamon való részvétel
  • ha további kihívásokra vágyik és rendelkezik alapfokú nyelvismerettel, tapasztalt kollégáink számára lehetőséget biztosítunk a nemzetközi vezető jegyvizsgáló tanfolyamon való részvételre is

Munkavégzés helye
Békéscsaba

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Sándor Ildikó +36(30) 581 4352

2020. október 31.

Vállalati bemutatkozó
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Békés
Békéscsaba
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 22.10.2020