Similar jobs like this one

Pozíció leírása / Job description

  • Termelést, összeszerelést, egyéb technológiákat segítő eszközök, Jig-ek, paletták, befogó készülékek tervezése.
  • Komplett automata berendezések, célgépek, azok különböző részegységeinek gépészeti tervezése. kész 3D modellekből műhelyrajzok létrehozása.
  • Gépkönyvek, műszaki dokumentációk gépészeti fejezeteinek készítése.
  • Pneumatikus, villamos vezérlések tervezésének támogatása.
  • Gépészeti elemek, részegységek számítása, méretezése, kiválasztása.
  • Kereskedelmi tételek, alkatrészek beszerzési folyamatának támogatása, beszállítókkal való kapcsolattartás, egyeztetés.
  • Elkészült részegységek készre szerelésének támogatása.
  • Beosztott gépész tervezők (2 fő) munkájának irányítása, ellenőrzése, folyamatos fejlesztése.
  • Tervezési és gyártási folyamatok folyamatos fejlesztése, teljes körű projekt menedzsment a fejlesztési, tervezési feladatok terén.

Elvárások / Requirements

  • Műszaki felsőfokú végzettség,
  • legalább 5 év tervezési tapasztalat és legalább 2 év vezetői tapasztalat,
  • Valamely 3D CAD tervező szoftver magas szintű ismerete
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel, Word),
  • pontosság, precizitás, analitikus műszaki gondolkodás.
  • jó kommunikációs- problémamegoldó-, konfliktus kezelő képesség.
  • Dinamikus, rugalmas, terhelhető személyiség.

Előnyt jelent:

  • Elektronikai gyártási tapasztalat
  • CAM rendszerek ismerete
  • Solidworks rendszer ismerete
  • EPLAN ismerete
  • Végeselem módszer gyakorlati alkalmazási képessége
  • Angol nyelvtudás

Amit nyújtunk / Benefits

  • Szakmai és személyes továbbfejlődés,
  • Nyelvi és szakmai képzések,
  • Nemzetközi munkakörnyezet,
  • Teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra,
  • Áttelepülési támogatás,
  • Versenyképes juttatási csomag, és Cafetéria,
  • Bejárás támogatása ( autónál 15ft/km; tömegközlekedésnél 100%),
  • Negyedéves bónusz
  • Szolgáltatási csomag (éttermekbe, edzőterembe kedvezmény, MacroKlinikába kedvezmény, sportolási lehetőség).

Randstad Hungária Kft. logó

Vezető Géptervező Mérnök

Tiszaújváros
Full time

Published on 24.09.2021