Az OTP Csoport ingatlanközvetítő hálózata

Vezető értékesítési tanácsadó,
IRODAVEZETŐ

munkatársat keres kecskeméti irodájába

Az OTP Ingatlanpont Kft. hazánk egyik piacvezető, egyetlen banki háttérrel rendelkező ingatlanközvetítői hálózata. Cégünk fő profilja az ingatlanközvetítés, amelyhez az OTP Csoport olyan egyedi hátteret biztosít, aminek köszönhetően az ügyféligényeket professzionális szinten, komplex szolgáltatással tudjuk kielégíteni és ehhez az értékesítői hálózatunknak a legjobb feltételeket biztosítjuk a piacon.

Olyan energikus, ingatlanértékesítési tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk, aki önállóan és csapatban is sikeresen, hatékonyan tud működni.

Feladatok:

  • Az iroda teljes körű üzleti tevékenységének megszervezése és irányítása a bankcsoporti stratégiával összhangban
  • Értékesítési tevékenység végzése, bővítése, saját és irodai ügyfélállomány kezelése
  • Kapcsolattartás a helyi bankfiókokkal
  • Az iroda hitelezési tanácsadójának (nem szakmai) támogatása

Követelmények:

  • Min. 1 éves ingatlan értékesítési tapasztalat
  • Önálló munkavégzésre képes, proaktív, megoldás orientált személyiség
  • Kiváló kommunikációs, szervező- és kapcsolatteremtő készség
  • Ügyfélközpontúság
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Kiemelkedő munkabírás
  • Számlaképesség

Előny:

  • Pénzügyi termékértékesítési tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Államilag elismert min. középfokú nyelvvizsga

Amit kínálunk:

  • A piacvezető hálózatoknál elérhető legmagasabb vezetői jutalék
  • Professzionális bankcsoporti háttér
  • Folyamatos központi támogatás (pl. régióvezetői mentorálás)
  • Komplex képzési rendszer (értékesítési-; vezetői képzések)
  • Hazánk leginnovatívabb ingatlan-nyilvántartási szoftvere
  • Szakmai fejlődési lehetőség, karrier program
  • Erkölcsi és anyagi megbecsülés

Munkavégzés helye: Kecskemét

Várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal.

Vezető értékesítési tanácsadó, irodavezető

Kecskemét
Bács-Kiskun
Full time
1 year
Vocational school

Published on 13.08.2020