Vezérlőtermi gépkezelő

Nemzetközi vállalatcsoport magyarországi vállalata, a Ravaber Hungary Kft. Alsózsolcán épülő,

kőzetgyapot szigetelőanyagot gyártó üzeme pályázatot ír ki az alábbi állás betöltésére:

Munkavégzés helye: Alsózsolca (Borsod-Abaúj-Zemplén megye)

Elvárások:

  • Középfokú műszaki szakmai végzettség, érettségi
  • Pontos, megbízható, együttműködő személyiség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Gyors, precíz, igényes munkavégzés

Feladatok:

  • A rendelkezésre álló berendezéseket / üzemi területeket működteti és végrehajtja az üzemeltetéssel kapcsolatos tevékenységeket.
  • Működteti és a helyszínen ellenőrzi a gyártó berendezéseket. Figyeli a gyártási körülményeket, a berendezést és a vezérlő rendszereket.
  • Üzemeltetéssel kapcsolatos feladatokat végez, pl. helyszíni ellenőrzések, berendezések előkészítése, minták, stb.
  • Végrehajtja és dokumentálja a gyártásközi minőségellenőrzési feladatokat.
  • Megoldja a gyártással kapcsolatosan felmerülő problémákat és eltéréseket.
  • Napi és tervezett karbantartási feladatokat végez.

Munkaidő

  • 3 műszakos, folyamatos munkarend ( 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00 )

Bérezés

  • Kimagasló bérezés
  • Cafetéria juttatások
  • Munkába járás támogatása

Fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével várjuk.

Alsózsolca, 3571 Magyarország
Borsod-Abaúj-Zemplén
Full time
1 year
Secondary school

Published on 17.10.2020