Vevőszolgálati ügyintéző

  • A vevői megrendelések kezelése, a rendelési tételek rögzítése a vállalatirányítási rendszerben
  • A megrendelt termékek gyártásának nyomon követése
  • A leszállíttatás figyelemmel kísérése, a határidők betartatása
  • A cikkszámok, árlisták és csomagolási struktúrák naprakész vezetése a rendszerben
  • Szállítólevél és számla egyeztetések elvégzése
  • Beérkező reklamációk kezelése és megoldásuk támogatása
  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások / Requirements

  • Minimum középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás, kiemelten írásban
  • Felhasználói szintű MS Office és SAP ismeret
  • Önállóság, pontosság, precizitás, monotóniatűrés
  • Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó készség
  • Erős adminisztratív háttér

Amit nyújtunk / Benefits

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatása
  • Bónuszlehetőség
  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Karrierlehetőség
  • Barátságos, családias munkakörnyezet
  • Hosszú távú lehetőség

Sajóbábony, 3792 Magyarország
Full time

Published on 23.02.2021