Vevőszolgálati főpénztáros (Szolnok)

Szolnoki üzletünkbe

Vevőszolgálati főpénztárost

keresünk

Feladatok

  • főtrezor, készpénz és egyéb fizetőeszközök megfelelő kezelése
  • pénztárgép kezelése
  • az áruházi szolgáltatások (hitelügyintézés, ajándékutalvány, telefonos információ,házhozszállítás) magas színvonalú szervezése
  • a vevőszolgálati pult funkcióinak (hangosbemondó, garancia jegy érvényesítése, belső nyomtatványok kitöltése és kezelése stb.) működtetése
  • vásárlói panaszok kezelése
  • vevőszolgálaton dolgozók napi munkájának szervezése
  • a kasszaterülethez tartozó áruk feltöltése, szavatossági idő ellenőrzése, termékek árának kihelyezése
  • vevői visszáru kezelése
  • termékek garanciális cseréjének ügyintézése és annak nyomon követése, dokumentálása
  • az áruház pénztári szolgáltatásainak magas színvonalú teljesítése

Elvárások

  • vevőszolgálaton, személyes ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat
  • kiemelkedő kommunikációs készség
  • udvarias és segítőkész személyiség
  • dinamikus és jó csapatjátékos
  • precíz, pontos munkavégzés
  • stressz tűrés, rugalmasság
  • angol és / vagy a német nyelv ismerete, illetve a hasonló pozícióban szerzett kiskereskedelmi tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely egy növekvő európai vállalatnál
  • folyamatos továbbképzési lehetőségek
  • karrierlehetőség egy modern és fejlődő cégnél
  • bónusz
  • dolgozói vásárlói kedvezmény
  • karácsonyi jutalom
  • cafeteria

Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok
Full time
1 year
Secondary school

Published on 2020-02-27