Vevői minőségügyi mérnök - Pápa környéke

Feladatok:

  •  A minőség folyamatos fenntartásának biztosítása az érvényben lévő szabványok (ISO 9001, IATF 16949, ISO 13485), valamint belső szabályozások alapján
  • Minőségi elemzések, problémamegoldó módszerek használata
  • Belső és külső auditokon, PDCA elemzésekben való aktív részvétel
  • Vevői reklamációk kezelésében, javító intézkedések bevezetésében és azok nyomon követésében való részvétel
  • A minőségbiztosítási eljárások betartásának felügyelete
  • Új termékek gyártásába történő bevezetésen való aktív részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Legalább 2 év autóipari tapasztalat, lehetőség szerint minőségügyben
  • Aktív angol nyelvtudás

A munkáltató ajánlata:

  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Albérlet és törvényen felüli bejárás támogatás
  • Felelősségteljes, önálló munka, összetett feladatok
  • Innovatív munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:

Pápa környéke

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát!

Pápa
Veszprém
Full time
2 years

Published on 27.02.2020