Vevői minőségügyi mérnök

Automotive Industry – IATF 16949

Az Ön új cége

Multinacionális gyártópartnerünk az autóipar meghatározó szereplőjeként folyamatosan bővíti gyártási kapacitását, jelenleg a minőségbiztosítási csapatába keres gyakorlott szakembert új termékek bevezetése kapcsán.

Feladatai az új munkakörben:

  • A vevőszolgálaton keresztül vagy a közvetlenül érkező megrendelői észrevételek/reklamációk kezelése, nyilvántartása, továbbítása az illetékesek felé
  • Dokumentációk / statisztikák / kimutatások, naprakész vezetése
  • Közreműködés a vevői és tanúsító auditokban
  • Auditok eredményei alapján új intézkedések kezdeményezése/kiadása
  • A problémamegoldó – 8D – csapat koordinálása a reklamációk megoldása érdekében

Mire van szüksége a sikerhez
A Vevői minőségbiztosítási mérnöki pozíció betöltéséhez elengedhetetlen a felsőfokú műszaki végzettség és a magabiztos német nyelvtudás. Emellett fontos még, hogy a leendő munkatárs rendelkezzen minőségbiztosítási területen szerzett, minimum 2 év tapasztalattal.

Mire számíthat partnerünktől

Megbízónk a nyugat-magyarországi régió egyik legnagyobb vállalata, a versenyképes alapbér mellett számos egyéb juttatást és előrelépési lehetőséget is kínál jelenlegi és jövőbeli munkatársainak. Távolról érkező kollegák jelentkezését is várják, hiszen a lakhatás megoldásában is tudnak segítséget nyújtani.

Mit kell tennie most
Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el  nekünk frissített angol önéletrajzát.

Vas
Full time

Published on 01.08.2020