Vevői minőségügyi koordinátor

Vevői minőségügyi koordinátor kollégát keresünk!

Méghozzá egy olyan vagány Tolna megyei céghez, ahol luxusautók beltéri elemeit gyártják nap mint nap.

Ez az autóipari nagyvállalat 2006 óta gyártja a luxus kategóriás személyautók bőrrel bevont alkatrészeit - napellenzőt, kartámaszt, kalaptartót, ülésháttámla borítást vagy éppen egy komplett ajtót a Lamborghini Urus-ba.

A mára már több mint 400 fős létszámukat, egyedi gyártási technológiájukat és nemzetközi jelenlétüket elegendhetetlenül fontos megtámogatni minőségügyi oldalról is, ezért szeretnénk egy jó szakembert találni nekik.

Amit nézni fogunk a jelentkezéskor:

  • rendelkezel-e műszaki felsőfokú végzettséggel (előnyösen minőségügyi területen)

  • van már legalább 1-2 éves szakmai tapasztalatod amit gyártó cégnél szerztél - ha ez autóipari cég volt, még jobb

  • aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • PPAP, VDA2, Global 8D ismeret

  • erős informatikai ismeret, különös tekintettel a táblázatkezelő és vállalatirányítási alkalmazásokra

  • B kategóriás jogosítvány

  • céltudatos, elszánt személyiség

A vállalat mindennapja cseppet sem mondhatók unalmasnak, a feladatok között olyanokra lehet számítani, mint:

  • a belső és külső minőségügyi problémák kezelése, nyomonkövetése és az ehhez tartozó statisztikák értékelése

  • PPAP / VDA2 bemintázási dokumentációk elkészítése

  • reklamációkezelés - gyártói, beszállítói és vevői oldalon egyaránt

  • aktív részvétel a vevői auditokon és azok előkészítésében

  • gyártási minőségügyi statisztikák készítése

  • helyesbítő és megelőző intézkedések, folyamatelemzések készítése

  • oktatások tartása

És, hogy a borzasztóan elcsépeltnek tűnő - de itt aztán tényleg igaz - modern vállalati kultúrán kívül mire számíts?

  • változatos munkára, francia nagyvállalati környezetben, egy profi minőségügyi csapat tagjaként

  • megállapodás szerinti motiváló bérezésre

  • munkába járás támogatására, jelenléti bónuszra

  • határozatlan idejű munkaszerződésre - heti 40 órás munkarend

  • részese lehetsz az egészen különleges gyártási folyamatoknak

  • és ha igazán profivá válsz, lehetőséged nyílik előrelépésre is

  • továbbá fontos tudnod, hogy ha távoli a lakhelyed, ne vesd el a lehetőséget, a cég nyitott többféle konstrukcióra is (albérleti támogatás, ingázás, stb.)

Ha tetszik a felvázolt munkakör, Dóra az internet túlsó végén várja az önéletrajzokat a minoseg@dologido.hrszoftver.hu e-mail címre.

Bonyhád
Full time

Published on 18.06.2021