Vevői koordinátor, vevőreferens

HAJDU Autotechnika Ipari Zrt.
Fémmegmunkálással előállított alkatrészgyártással,
valamint szerszámok tervezési, gyártási és karbantartási tevékenységével
foglalkozó vállalat

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Vevőkkel való kapcsolattartás
  • Vevői ajánlatkérések kezelése,
  • Árkalkulációk koordinálása,
  • Vevők számára bemutatkozó anyagok, prezentációk készítése,
  • Szerződés előkészítésében, megkötésében való részvétel,
  • Üzletfejlesztési managerek munkájának támogatása,
  • Belső riportok elkészítése.

Személyi és szakmai elvárások:

  • Középfokú gépészeti végzettség (gépész, gyártástechnológia).
  • Angol nyelv ismerete (német nyelv ismerete előny).
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office; ERP betanulás).
  • Teljesítmény orientált személyiség, meggyőző, határozott kommunikáció és stressz tűrő képesség.

Amit mi ajánlunk:

  • Stabil munkahely, fejlődési lehetőség.
  • Csapatmunkában, projektekben való részvétel.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások.

Fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi címekre várjuk:

Humánpolitika
4243 Téglás, Külterület 135/32. hrsz.

Téglás, 4243 Magyarország
Hajdú-Bihar
Full time
no work experience required

Published on 28.02.2020