Nemzetközi gyógyszeripari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ
(16-0046)

pozícióba.

Feladatok:

  • Vevők és belső osztályok közötti kapcsolattartás,
  • Megrendelések feldolgozása, nyomonkövetése,
  • Ügyfélproblémák elemzése és megoldása,
  • Termék- és árajánlatok kezelése.

Elvárások:

  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Releváns szakmai tapasztalat ellátási lánc, logisztika, értékesítés vagy vevőszolgálat területén,
  • SAP rendszer ismerete előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Biztos, nemzetközi háttér,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Sport, egészségügyi, családi és kultúrális programok.

A munkavégzés helye: Vas megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0046”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ (16-0046)

Vas
Full time
1 year
High school

Published on 06.07.2020