Vevői kapcsolattartó

A világ egyik legnagyobb műanyag csomagolóeszközöket gyártó cégcsoportjához keressük a magyarországi csapat új tagját egy profi
VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ
személyében

Amit kínálunk:

  • modern környezet – korszerű technológia
  • nemzetközi vállalati háttér
  • cafetéria
  • éves prémium
  • 13. havi fizetés
  • élet- és balesetbiztosítás
  • hosszútávú, biztos munkalehetőség egy gyorsan fejlődő szervezetnél
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

Neked ajánljuk a pozíciót, amennyiben:

  • egyetemi/főiskolai végzettséggel rendelkezel
  • folyékonyan beszélsz angolul - aktív napi használat szükséges
  • van legalább 1-2 éves multinacionális környezetben szerzett tapasztalatod
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • határozottság, rugalmasság és proaktivitás jellemez
  • orosz, román, szerb vagy horvát nyelvtudás előnyt jelent

Az állás elnyerése esetén az alábbi feladatokra számíthatsz:

  • rendelések feldolgozása a meghatározott folyamat szerint
  • vevők tájékoztatása a rendelésük állapotáról
  • vevőkkel való folyamatos kapcsolattartás
  • szoroz együttműködés és kapcsolattartás társosztályokkal
  • vevői igények alapján termékfejlesztési javaslatok készítése
  • vevői elégedettség növelése
  • határidők betartása

Munkavégzés helye:
Tiszaújváros

Full time

Published on 18.06.2021