Vegyészmérnök - INTS/9/359

Nyírbátori partnerünk számára keresünk

Vegyészmérnök

pozícióba munkatársat

Ref.: INTS/9/359

Feladatok:

  • PEG keverő üzem folyamatainak felügyelete
  • Gyártási dokumentáció készítése, ellenőrzése
  • Mérések elvégzése, dokumentálása, elemzése
  • Mintavételezési feladatok elvégzése
  • Berendezések, eszközök felügyelete
  • Karbantartási terv alapján a karbantartások megszervezése
  • PEG gyártáshoz szükséges segédanyagok készletezése, rendelése
  • Kapcsolattartás társosztályokkal, külsős vállalatokkal

Elvárások:

  • Felsőfokú vegyészmérnök végzettség
  • Gyártásban szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Precizitás és szabálykövetés
  • Rendszer szemlélet
  • Problémamegoldó képesség

Amit nyújtunk:

  • Igényes, modern, európai színvonalú munkakörnyezet
  • Emberközpontú vállalati kultúra, jó hangulatú csapat
  • Folyamatos szakmai fejlődési és képzési lehetőségek
  • Versenyképes bérezés, széleskörű juttatási rendszer (bónusz és béren kívüli juttatások)
  • Utazási költségtérítés
  • Céges laptop, telefon
Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Nyírbátor, 4300 Magyarország
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time
1 year

Published on 2020-02-27