Járműszerelő (villamossági terület) (Budapest)

Karbantartás, javítás, biztonságtechnikai vizsgálatok. Közel állnak hozzád ezek a tevékenységek? Ha megvan hozzá a középfokú végzettséged, ne habozz tovább! Add be hozzánk jelentkezésed budapesti (Keleti pályaudvar) csapatunkba! Nálunk a biztos munkahely és a szakmai fejlődés garantált.

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • vasúti személykocsik elektromos és elektronikus szabályozó- és egyéb villamos berendezéseinek karbantartása, javítása,
  • a villamossági egységek karbantartása, javítása, ellenőrzése és beállítása,
  • vasúti kocsik tűzjelző berendezéseinek ellenőrzése, karbantartása,
  • kézitűzoltó készülékek ellenőrzése,
  • vasúti személykocsik akkumulátorainak ellenőrzése, cseréje.

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • középfokú állami iskolai végzettség (pl. elektronika műszerész, villamosgép szerelő vagy egyéb járművillamossági szerelő)
  • orvosi alkalmasság

Előnyként értékeljük

  • érvényes targoncavezetői jogosítvány
  • klímakarbantartó képesítés

Amit ajánlunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel
  • éves nettó 92.900 Ft Szép kártya juttatás (vendéglátás alszámlára)
  • egészségmegőrző program
  • a havi bruttó alapbér 4%-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után további utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon is
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is

Munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
Teljes munkaidő
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Bővebb felvilágosítást ad
Major Krisztina +36 (30) 700 5712
2020. július 31.

Vállalati bemutatkozó
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 01.08.2020