Vasúti jármű fényező (Szolnok)

munkatársat keresünk

Téged keresünk, ha van már tapasztalatod nagy felületek fényezésében és szívesen dolgozol önállóan, akár több műszakban is! Ha magadra ismertél, akkor várjuk mielőbbi jelentkezésedet szolnoki csapatunkba!

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • vasúti járművek és járműszekrények fényezése
  • vasúti jármű alkatrészek felületeinek előkészítése fényezésre
  • vasúti jármű alkatrészek fényezése

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • középfokú állami iskolai végzettség (szakirányú végzettség pl: fényező)
  • hasonló területen szerzett néhány éves szakmai tapasztalat

Amit ajánlunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel
  • éves nettó 92.900 Ft SZÉP kártya juttatás (vendéglátás alszámlára)
  • éves bruttó 350.000 Ft munkavállalói lojalitást elismerő juttatás
  • a havi bruttó alapbér 4%-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után további utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon is
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is

Munkavégzés helye
Szolnok

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Tóth-Majorszki Ildikó +36 (30) 691 6857

2020. szeptember 30.

Vállalati bemutatkozó
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok
Full time
2 years
Secondary technical school

Published on 16.09.2020