AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Vasszerkezet lakatos (REC_2019_7_7)

Zalaegerszegi partnercégünk részére keresünk szakembereket vasszerkezetes lakatos pozícióba.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Zalaegerszeg

Amire garantáltan számíthatsz:

  • Bruttó 1725 Ft/óra;
  • Hosszútávú munkavégzés;
  • Utazási költségtérítés;
  • Folyamatos szakmai fejlődés;
  • 30%-os délutános műszakpótlék.

Főbb feladataid lesznek:

  • Az előírt munkadarabok gyártási folyamatainak elvégzése műszaki rajz alapján;
  • Alkatrészek egyengetése;
  • Összeállító készülékben való összeállítás;
  • Hegesztési és tisztítási feladatok;
  • Technológiai előírások betartása;
  • A munkadarabok folyamatos ellenőrzése az előírt specifikációk alapján;
  • Hibás darabok elkülönítése, jelentése.

Amit a pozíció betöltéséhez elvárunk:

  • Szakmunkás végzettség (Vas-és fémszerkezet lakatos);
  • Magas szintű műszaki rajzolvasás;
  • Precizitás, alkalmazkodás;
  • 2 műszakos munkarend vállalása.

ElŐny:

  • Emelőgép kezelő jogosítvány;
  • Lakatos területen szerzett 1-2 éves tapasztalat.

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor küldd el önéletrajzod

a „Jelentkezem” gomb segítségével vagy telefonon:

Csaba: +36 20 265 4344 vagy Gréta: +36 20 351 6734VISSZAHÍVUNK!

Köszönjük! Nálunk Te vagy a legfontosabb!

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046

munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Hungary Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Zala
Zalaegerszeg
Full time
no work experience required

Published on 27.02.2020