ÜZEMELTETÉSI VEZETŐ

Cégünk, a Családbarát Ország Nonprofit Közhasznú Kft. fontos társadalmi problémák megoldására kidolgozott projektekben működik közre a tervezéstől a megvalósításig. E projektek széles és igen speciális témákat fognak össze, melyekben akár Ön, vagy a környezetében élők is érintettek lehetnek.

Projektjeink kiemelt céljai közé tartozik többek között a családok és szülők támogatása, a munka és a család összeegyeztetésének segítése, az édesanyák elhelyezkedésének megkönnyítése, a gyermek- és ifjúságpolitika eszközrendszerének alakítása, valamint a kapcsolati erőszak elleni hatékony fellépés és segítségnyújtás is.

Társaságunk elkötelezett a munkahelyi esélyegyenlőség megvalósításában, ezért megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk.

Szeretne stabil, hosszú távú munkát, ahol lehetősége van a szakmai fejlődésre, előre lépésre és folyamatos kihívásokra? Szívesen dolgozna egy dinamikus, fejlődő környezetben, ahol elhivatott szakemberek egy emberként dolgoznak nemes, országos szintű közösségi célok elérésén?

Csatlakozzon hozzánk Operatív Igazgatóságunkra

munkakörbe.

Mik lesznek a feladatok?

  • az operatív igazgatóságon dolgozó kollégák feladatainak megszervezése, munkájuk  koordinálása
  • az igazgatóság működéséhez kapcsolódó beszerzések műszaki dokumentációinak  előállítása, indikatív árajánlatok begyűjtése, becsült érték kiszámítása
  • az igazgatósághoz tartozó varroda és nyomda működtetése
  • kapcsolattartás a társ igazgatóságokkal
  • a céghez tartozó ingatlan és gépjárműpark üzemeltetése
  • az ügyvezető munkájának támogatása
  • irányítja a cég üzleti céljaihoz igazodó telekommunikációs programot, megvalósítja a változó piaci környezethez igazodó fejlesztéseket, a távközlési eszközök és szolgáltatások biztosítását
  • meghatározza a hatékony és biztonságos alkalmazás-üzemeltetés módszereit, kapcsolódó  fejlesztési terveket, működési irányelveket és gondoskodik azok folyamatos és szakszerű végrehajtásáról.
  • irányítja a fejlesztésben, üzemeltetésben résztvevő szállítók versenyeztetését, kiválasztását és az együttműködés kereteinek meghatározását együttműködve a közbeszerzésért és beszerzésért felelős szakterületekkel.
  • elkészíti és aktualizálja a szakmai területét érintő szabályzatokat és munkautasításokat

Elvárások:

  •   minimum középfokú végzettség
  •   3-5 év tapasztalat, üzemeltetési, szervezési vezetési területen
  •   erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  •   B kategóriás jogosítvány
  •   proaktív szemléletmód
  •   jó kommunikációs képesség
  •   agilis, határozott, gyakorlatias személyiség
  •   önálló munkavégzés
  •   büntetlen előélet

Előnyt jelent:

  •      szakirányú vagy felsőfokú végzettség
  •      géprajzi ismeretek
  •      KKV szektorban szerzett tapasztalat előny
  •      beszerzés és közbeszerzési eljárásokban szerzett tapasztalat
  •      terhelhetőség
  •      együttműködési készség, erős csapatszellem
  •      stratégiai gondolkodás, problémamegoldó képesség
  •      rugalmasság
  •      motiváló képesség

Amit kínálunk:

  • határozatlan munkaviszony
  • teljes/részmunkaidős jogviszony lehetősége
  • versenyképes jövedelem
  • béren kívüli juttatás
  • igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok
  • dinamikus környezet, fejlődő vállalati háttér
  • támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • stabil hosszútávú munkalehetőség

Miért érdemes velünk dolgozni:

  • mert mi számíthatunk egymásra, szakmai és emberi közösséget alkotunk,
  • nálunk az emberi kapcsolatok különösen fontosak,
  • nyitott, közvetlen légkörben valósíthatja meg Önmagát és tisztelettel bánunk egymással,
  • sikereivel, szakmai tudásával karrierjét folyamatosan fejlesztheti.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 13. kerület, jól megközelíthető iroda

Kezdés dátuma:

  • kiválasztást követően azonnal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, személyes adatait, szakmai életútját bemutató, fényképes önéletrajzát az címre „üzemeltetési vezető” tárggyal kérjük megküldeni.

Jelentkezési határidő:

  • 2020.11.30.

Budapest
Pest
Full time
3 - 5 years of experience
Secondary school

Published on 04.12.2020