Szeretnél egy nagy múltra visszatekintő, magyar nagyvállalatnál dolgozni?

A Magyar Posta Zrt.

Nemzetközi Posta Kicserélő Központja

VÁMÜGYINTÉZŐ

munkatársat keres

Milyen feladataid lennének?

  • Vámigazgatási eljáráshoz kapcsolódó feladatok, vámtarifa és egyéb közösségi intézkedések végrehajtása:
    • áruk származásának és vámértékének meghatározása
    • áruosztályozási tevékenységhez kapcsolódó feladatok ellátása
    • vámkezelési eljárás lefolytatása
    • ügyfél képviselete a vámhatóság előtt
    • napi kapcsolattartás az ügyfelekkel
Az adatkezelésről teljeskörű tájékoztatás elérhető a www.posta.hu oldal Adatkezelési tájékoztató menüpontjában. Az állásra pályázó a jelentkezésével elismeri, hogy az Adatkezelési tájékoztató tartalmát megismerte.
A jelentkező a jelentkezéssel önkéntesen hozzájárul, hogy a Magyar Posta Zrt. (Székhely: 1138 Budapest, Dunavirág utca 2-6., Cg:01-10-042463 adatvédelmi tisztviselő: adatvedelem@posta.hu) a jelentkezésben megadott adatait az álláshirdetésben meghirdetett pozíció – az álláspályázat időszakában felmerülő másik betölthető pozíció – betöltésére alkalmas jelölt kiválasztása céljából kezelje. A megadott személyes adatokat a Magyar Posta Zrt. a kiválasztási eljárás végéig kezeli. Ebben az időszakban az állásra pályázó megkeresésre kerülhet az éppen aktuálisan betölthető egyéb pozíciókkal kapcsolatban is. A jelentkező az adatai törlését, a hozzájárulásának visszavonását írásban a 1540 Budapest postacímen, vagy a karrier@posta.hu e-mail-címen kérheti. Hozzájárulását a jelentkezőnek bármikor korlátozás nélkül joga van visszavonni, ez azonban nem érinti a visszavonás előtt folytatott adatkezelés jogszerűségét.

Téged keressünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • középfokú végzettség
  • vámügyintézői OKJ végzettség
  • bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
  • határozott személyiség

További információk:

  • A munkavégzés helye: Budapest, Liszt Ferenc Repülőtér 2-es terminál
  • Napi munkaidő: 8 óra, egy vagy kétműszakos munkarend (délelőtt, délután).

Részletes, fényképes szakmai önéletrajod a LOG-2/2021 referencia számra hivatkozva a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!

 (H-Cs: 09:00 – 15:00-ig, P: 09:00 – 14:00-ig)

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 20.07.2021