VÁMÜGYINTÉZŐ - KECSKEMÉT

FELADATOK:

  • Minőségi vámügynöki szolgáltatás biztosítása partnereink felé
  • Vám- és adójogszabályok, hatósági előírások betartásával közreműködés vámkezeléseknél, utólagos eljárásoknál
  • Vám- és fuvarokmányok kiállítása, letét és szolgáltatási díj beszedése és kezelése
  • Adatrögzítés számítógépes nyilvántartási rendszerekben
  • Hatósággal való kapcsolattartás

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Vámügyi végzettség (DE pályakezdőket is várunk - Vámügyintézői - Vámkezelő OKJ végzettséggel)
  • Vámügyi gyakorlat (vámügyintézőként)
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Releváns szakmai tapasztalat (vámügynöki, vámügyintézői)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • MS Office haladó szintű ismeret (Word, Excel )
  • Jó problémamegoldó és konfliktuskezelő készség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Vámkezelő szakmai rendszer ismerete
  • Aktív idegen nyelvismeret
  • Pénzügyi ismeretek
  • Azonnali munkakezdés

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • Minimum 1-2 év releváns szakmai tapasztalat de pályakezdők jelentkezését is várjuk

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil pénzügyi háttér
  • Versenyképes, egyéni megállapodás szerinti jövedelem
  • Cafeteria csomag
  • Jó hangulatú csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzés támogatás

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Kecskemét

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal, bérigényed feltüntetésével, rendszerünkön keresztül!

Csorvás, 5920 Magyarország
Full time

Published on 20.11.2020