Vámügyintéző

Az EKOL Logistics Kft. munkatársakat keres

munkakörbe

Feladat:

A vállalat tevékenységéhez kapcsolódó vámtevékenység lebonyolítása hatósági

szabályozások és törvényi keretek között, az ehhez kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése a munkautasítások alapján.

Elvárások:

  • Minimum középfokú, szakirányú végzettség (Vámügyintéző képesítés)
  • Angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Jó stressztűrő és konfliktuskezelő személyiség
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Megbízható, precíz
  • MS Office programok ismerete
  • Rugalmas, nyitott személyiség

Előny:

  • Legalább 2 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Modern, stabil hátterű munkakörnyezet,
  • Fiatalos, produktív légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Lehetőség nemzetközi  team-ben történő munkavégzésre

Munkavégzés helye: Csepel

Budapest
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 09.07.2020