Similar jobs like this one

Szeretnél egy nagy múltra visszatekintő, magyar nagyvállalatnál dolgozni?

A Magyar Posta Zrt.

Nemzetközi Posta Kicserélő Központ

Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

VÁMÜGYINTÉZŐ

munkatársat keres

Milyen feladataid lennének?

  • Vámigazgatási eljáráshoz kapcsolódó feladatok

  • Vámtarifa és egyéb közösségi intézkedések végrehajtása

  • Áruk származásának és vámértékének meghatározása

  • Áruosztályozási tevékenységhez kapcsolódó feladatok ellátása

  • Vámkezelési eljárás lefolytatása

  • Ügyfelek képviselete a vámhatóság előtt

  • Napi kapcsolattartás az ügyfelekkel

Téged keressük, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Középfokú végzettség (érettségi)

  • Vámügyintézői OKJ végzettség

  • Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány

  • Üzemorvosi alkalmasság

Előny, de nem feltétel:

  • Friss vámügyintézői OKJ végzettség

  • Szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Megbízható, stabil vállalati környezet

  • Hosszú távú, biztos munkahely

  • Igényes munkakörnyezet

  • Jó csapat

További információk:

  • A munkavégzés helye: Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

  • Munkaviszony: határozatlan idejű

  • Bérezés: bruttó alapbér + pótlékok + cafeteria

  • Napi munkaidő: Egy vagy kétműszakos (délelőtt és/vagy délután)

  • A munkakör azonnal betölthető.

Ha inkább hivatást szeretnél, és nem csak egy munkát, jelentkezz hozzánk.

Részletes fényképes szakmai önéletrajzod a „Jelentkezem” gombra kattintva, vagy a HR Üzleti Partner Központ, Budapest 1540 levélcímre várjuk.

A munkakörrel kapcsolatban érdeklődni lehet telefonon: 06-30-772-9769 (H-Cs: 09:00 – 15:00-ig, P: 09:00 – 14:00-ig)

A jelentkező a jelentkezéssel önkéntesen hozzájárul, hogy a Magyar Posta Zrt. (Székhely: 1138 Budapest, Dunavirág utca 2-6., Cg:01-10-042463 adatvédelmi tisztviselő: adatvedelem@posta.hu) a jelentkezésben megadott adatait az álláshirdetésben meghirdetett pozíció – az álláspályázat időszakában felmerülő másik betölthető pozíció – betöltésére alkalmas jelölt kiválasztása céljából kezelje. A megadott személyes adatokat a Magyar Posta Zrt. a kiválasztási eljárás végéig kezeli. Ebben az időszakban az állásra pályázó megkeresésre kerülhet az éppen aktuálisan betölthető egyéb pozíciókkal kapcsolatban is. A jelentkező az adatai törlését, a hozzájárulásának visszavonását írásban a 1540 Budapest postacímen, vagy a karrier@posta.hu e-mail-címen kérheti. Hozzájárulását a jelentkezőnek bármikor korlátozás nélkül joga van visszavonni, ez azonban nem érinti a visszavonás előtt folytatott adatkezelés jogszerűségét.
A jelentkező a jelentkezéssel önkéntesen hozzájárul, hogy a Magyar Posta Zrt. (Székhely: 1138 Budapest, Dunavirág utca 2-6., Cg:01-10-042463, adatvédelmi tisztviselő: adatvedelem@posta.hu) a jelentkezésben megadott adatait a meghirdetett vagy az álláspályázat időszakában felmerülő másik betölthető pozícióra alkalmas jelölt kiválasztása céljából a kiválasztási eljárás végéig kezelje. A jelentkező az adatai törlését, a hozzájárulásának visszavonását a 1540 Budapest postacímen, vagy a toborzas@posta.hu e-mail-címen kérheti. Hozzájárulásának visszavonása azonban nem érinti a visszavonás előtt folytatott adatkezelés jogszerűségét. Az adatkezelésről a további tájékoztatás elérhető a www.posta.hu Adatkezelési tájékoztató menüpontjában.

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 11.02.2022