Vám adminisztrátor

Az NI Hungary Kft. Vám és Trade Compliance csoportjába keresünk

Vám Adminisztrátort.

Főbb feladatok és hatáskör:

  • Vállalat által importált és exportált anyagok vámkezelése a jogszabályokban, a tevékenységi engedélyekben és a munkautasításokban rögzített követelményeknek megfelelően.
  • A vám csoport irodai adminisztrációs feladatainak megszervezése és folyamatos támogatása.
  • Közreműködés a vámkezelésekhez kapcsolódó dokumentációk, nyilvántartások és elszámolások elkészítésében, vezetésében és ellenőrzésében.
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, a szállítmányozókkal, valamint az anyacéggel
  • Aktív részvétel a folyamatok kidolgozásában és folyamatos fejlesztésében.

Elvárások:

  • Vám / Logisztikai végzettség
  • Legalább 2-3 éves adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • MS Office (Outlook, Word, PowerPoint és Excel) felhasználói szintű ismerete,
  • Precizitás, rugalmasság és kezdeményezőkészség

Előnyök:

  • Vámügyintézői képesítés
  • Vám területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség
  • 10 ujjas gépírás

Amit kínálunk:

  • Fiatalos légkör
  • Kihívásokkal teli munka
  • Rugalmas nappali munkarend
  • Versenyképes cafeteria juttatási csomag

Rólunk:

A tesztelési, mérési és vezérlési megoldások területén világszinten élen járó National Instruments Corporation 2001-ben hozta létre leányvállalatát Debrecenben. Folyamatos fejlődésünk mellett büszkék vagyunk emberközpontú vállalati kultúránkra és arra, hogy olyan rendszereket biztosítunk a mérnökök és tudósok számára, melyek megváltoztatják a bennünket körülvevő világot.

Sikerünk zálogának tehetséges munkavállalóinkat, és azt a fiatalos, lendületes, innovatív légkört tekintjük, melyben kollégáink dolgoznak a mindennapok során.

Hajdú-Bihar
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Debrecen
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 28.02.2020