Pécsi Fiókunkba

Vállalkozói munkatársat

keresünk

Feladatok:

  • Teljeskörű pénzforgalmi műveletek végzése, számlavezetési és betéti termékek értékesítése
  • Vállalkozói egyszerű hitelek ajánlása és értékesítése.
  • Vállalkozói bankszámla és hitelek gondozása, hátralékkezelési valamint monitoring tevékenység fióki feladatainak elvégzése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel.

Elvárások:

  • Minimum középfokú (lehetőleg szakirányú) iskolai végzettség
  • Ügyfélközpontúság, kiváló szóbeli kommunikációs készség
  • Teljesítményorientáltság
  • Önálló munkavégzés, magabiztos fellépés

Előny:

  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Mikro- és kisvállalati pénzügyi termékek ismerete
  • Pénzügyi termékek értékesítésében, finanszírozási tanácsadásban szerzett tapasztalat
  • Kereskedelmi banki területen szerzett értékesítési tapasztalat.

Munkavégzés helye: Pécs, Rákóczi út 44.

Amit kínálunk:

  • teljesítmény alapú versenyképes juttatások
  • folyamatos szakmai és személyes fejlődés, korszerű képzési rendszerek
  • motiváló erkölcsi elismerési rendszer
  • jövőbeli fejlődési lehetőség: vállalkozói tanácsadó

A pályázatokhoz fényképes önéletrajzot és motivációs levelet kérünk csatolni.

Fényképes pályázatát 2021. január 20-ig a bérigény megjelölésével a „Jelentkezem” gombra kattintva küldheti el részünkre.

Vállalkozói munkatárs (Pécs)

Pécs
Baranya
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 03.02.2021