Similar jobs like this one

Számlavezető munkatárs

Mi lenne a Te feladatod:
• Számlák fölötti rendelkezések állandó és eseti megbízások, felhatalmazások; nyilvántartása, igazolások kiadása;
• Számlaforgalom kezelése, befektetések és értékpapírok forgalmazása, követelések, átutalások, zárolások és azok feloldása, • terhelések és jóváírások számítógépes könyvelése;
• Számlákhoz kapcsolódó szolgáltatások ügyintézése;
• Készpénzforgalom bonyolítása;
• A munkafolyamathoz kapcsolódó ügyfél-tájékoztatás, ügyfélaláírás és okmányazonosítás;
• Banki- és bankcsoporti termék- és szolgáltatásértékesítés;
• Ügyfélforgalommal kapcsolatos iratkezelés

Mit várunk tőled:
• előnyt jelent banki és/vagy értékesítési tapasztalat
• Középfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
• Teljesítményorientáltság
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Értékesítési szemlélet
• Ügyfélközpontúság

Ezeket adjuk cserébe:
• Vidám, összetartó, támogató csapat
• Hosszú távon stabil munkahely
• Versenyképes fizetés, alapbéren felül számos plusz juttatás
• Munkakörhöz kapcsolódó képzések támogatása

Jelentkezési határidő: 2020.11.30.

A jelentkezéshez önéletrajzot és motivációs levelet kérünk csatolni.

Vállalkozói munkatárs (Szerencs)

Szerencs, 3900 Magyarország
Borsod-Abaúj-Zemplén
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 30.11.2020