Pozíció leírása / Job description

Partnerünk globálisan tevékenykedő autóipari és ipari beszállító. Több mint 70 éve úttörő kutatásokat és fejlesztéseket végez a mozgás és a mobilitás területén. Innovatív technológiáival, termékeivel és szolgáltatásaival mindig megfelelő partner, ha elektromos mobilitásról, Ipar 4.0-ról, digitalizálásról, megújuló energiákról van szó. Termékportfóliójának részét képezik a motorokba, sebességváltókba és járművekbe gyártott precíziós komponensek és rendszerek.

Csapatukba keresünk jelenleg egy pro-aktív, önálló kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

Vállalatirányítási rendszer koordinátor

Feladatok részletesen:

  • Anyag mesteradatok karbantartása (SAP MM)
  • Anyag klasszifikációk meghatározása
  • Adatminőségi mutatók vezetése, szükség esetén intézkedések meghatározása
  • Képzésekhez szükséges oktatási anyagok előállítása és kezelése
  • Anyagtörzs változtatások koordinálására kapcsolattartás a Corporate Data Management szervezettel
  • Képzéshez szükséges oktatási anyagok előállítása és kezelés
  • Továbbképzések tartása munkavállalók részére
  • Gondoskodik a folyamat mérőszámainak figyeléséről
  • Szükség esetén intézkedések meghatározása és végrehajtása

Elvárások / Requirements

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie:

  • Műszaki területen szerzett felsőfokú végzettség
  • 1-3 év munka tapasztalat SAP MM modul-ban (Material master, Material classification, MRP)
  • Magabiztos angol VAGY német nyelvtudás szóban és írásban
  • Magabiztos számítógép kezelői ismeretek (Microsoft Office)

Előny:

  • SQL nyelv ismeret
  • SAP PP és SAP SD ismeret

Amit nyújtunk / Benefits

Amit Partnerünk kínál:

  • Versenyképes jövedelem
  • Egyéb kiegészítő juttatások (cafeteria)
  • 13. - 14. havi juttatás
  • Negyedéves bónusz
  • Albérlet támogatás/bejárás támogatás
  • Egyszeri költözési támogatás
  • Új gyártási technológiák megismerése
  • Tiszta, igényes, modern munkakörnyezet

Az új kolléga egy fiatalos, gyakorlatias mérnök csapatba kerül, ahol lehetősége lesz szakmai tudását tovább fejleszteni, beleláthat egy autóipari és ipari beszállító cég folyamataiba.

Randstad Hungária Kft. logó

ERP koordinátor

Szombathely
Full time

Published on 18.10.2021