Könyvelő

Partnerünk újonnan épülő, budapesti Shared Service Centerének csapatába keresünk operatív könyvelő kollégát.

Ha szereted a kihívásokat és szívesen csatlakoznál egy növekvő, dinamikus céghez, ahol hasznát veheted eddig megszerzett könyvelői tudásodnak, miközben folyamatosan fejlődhetsz ez a tökéletes lehetőség számodra.

Főbb feladatok

Operatív könyvelőként főbb feladataid lesznek az iroda támogatása már az indulástól kezdve:

  • folyamatos kapcsolattartás a releváns pénzügyi szervekkel
  • áfa bevallások készítése
  • napi operatív feladatok elvégzése
  • beérkező számlák ellenőrzése és könyvelése
  • kimenő számlák készítése
  • havi/negyedéves/éves zárásokban való részvétel
  • tárgyi eszközök nyilvántartása/könyvelése

Téged keresünk, ha

  • legalább 1-3 éves könyvelői tapasztalatod van
  • felsőfokú gazdasági végzettséggel VAGY pénzügy-számviteli területen szerzett képesítéssel rendelkezel
  • mérlegképes könyvelői végzettség előny
  • magabiztosan beszélsz angolul
  • megbízható és pontos vagy
  • nem riasztanak meg az adminisztratív feladatok
  • szívesen dolgozol egy dinamikus, új környezetben
  • előny, ha dolgoztál már SSC környezetben, illetve ismered az SAP-t

Mit kell tenned most

Ha felkeltette a lehetőség az érdeklődésed, ne habozz és küldd el nekünk angol nyelvű önéletrajzod a 'jelentkezem' gombra kattintva vagy ajánld ismerősöd.

Könyvelő

Budapest
Full time

Published on 21.11.2020