Vállalati jogász

Az AROSA Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. 1 fő munkatársat keres

munkakörbe

Elvárások:

  • Jogi egyetemi végzettség
  • Jogi szakvizsga
  • Kereskedelmi, társasági jogban és polgári jogban való jártasság, 2-5 év tapasztalat
  • Biztos felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó elemzési és problémamegoldó készség, proaktív gondolkodás
  • Rendszerelmélet, hatékony időmenedzsment, jó szervező-, és problémamegoldó képesség
  • Üzleties gondolkodás, proaktív cselekvés
  • Önállóság, objektivitás, precizitás, lojalitás
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatszellem

Feladatok:

  • Részvétel a cég jogi megfelelőségében
  • Ad hoc tanácsadás a cég munkatársainak, vezetőinek
  • Belső szabályzatok/ utasítások készítése és véleményezése
  • Jogszabályok változásainak nyomon követése, ezekről igény esetén összefoglaló készítése
  • Szakmai anyagok, vezetői összefoglalók, tájékoztató anyagok, jogi állásfoglalások elkészítése
  • Szerződésminták, szerződések előkészítése, ellenőrzése, véleményezése
  • Szerződéskötésekben való részvétel
  • Projektek jogi támogatása, végig kísérése
  • GDPR megfelelés biztosítása
  • Polgári jogi, gazdasági jogi, társasági jogi kérdésekben állásfoglalás, tanácsadás
  • Együttműködés a cégcsoport más szakterületeivel

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • oktatások, képzések,
  • felelősség, önálló, innovatív munkavégzés

Jogviszony:

  • munkaviszony, teljes munkaidős foglalkoztatottság

Munkavégzés helye:

  • Miskolc

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Full time, Apprenticeships
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 16.02.2021