VAGYONBIZTOSÍTÁSI SZAKÉRTŐ (Fix 150.000Ft alapjuttatás, Pályakezdőknek és pályamódosítóknak is!)

A pénzügyi és biztosítási  termékek európai kereskedelmében meghatározó szerepet betöltő nemzetközi részvénytársaság megbízásából keresünk munkatársat Kelet-Közép Magyarország (Pest megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Bács-Kiskun megye) térségében az alábbi pozícióba:

VAGYONBIZTOSÍTÁSI SZAKÉRTŐ (Fix 150.000Ft alapjuttatás, Pályakezdőknek és pályamódosítóknak is!)Feladatok

  • Vagyonbiztosítási, egészségbiztosítási és nyugdíj termékek értékesítése
  • Meglévő ügyfélkörrel való kapcsolatok ápolása
  • Potenciális új ügyfelek felkutatása
  • Tanácsadás munkáltatók és munkavállalói kapcsolattartóknak
  • A szerződésekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok precíz ellátása
  • Értékesítési és üzletkötési folyamatok koordinálása
  • Területi vezető munkájának támogatása

Elvárások

  • Pályakezdőknek és mellékállásban is végezhető
  • KATA-s egyéni vállalkozói jogviszony vagy egyéb számlaképesség
  • Felsőfokú végzettség vagy középfokú végzettség és hatósági képzés vállalása
  • 1 hónapos képzési és mentorálási program sikeres elvégzése
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • Önálló, lelkiismeretes és megbízható munkavégzés
  • Eredményorientált személyiség

Amit megbízónk nyújt

  • Meglévő ügyfélkör biztosítása
  • Széleskörű betanítási mentor program
  • Fix, piaci átlagot meghaladó alapjuttatás
  • Attraktív, kiemelt jutalékrendszer
  • Vállalati tablet
  • Kedvezményes telefonflotta
  • Változatos munkakör, hosszú távú munkalehetőség
  • Perspektivikus karrier-lehetőségek

A munkavégzés helyeKelet-Közép Magyarország (Pest megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Bács-Kiskun megye)

A jelentkezés módjaVárjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: VAGYONBIZTOSÍTÁSI SZAKÉRTŐ (Fix 150.000Ft alapjuttatás, Pályakezdőknek és pályamódosítóknak is!), Kelet-Közép Magyarország (Pest megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Bács-Kiskun megye)

Elérhetőségi adatokIMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Attila
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Hungary
Full time

Published on 18.06.2021