ÜZLETVEZETŐ

Feladataid:

  • Az áruház zavartalan működésének biztosítása
  • 20 – 25 fős csapat irányítása, motiválása
  • Aktív részvétel az áruházi munkafolyamatokban (értékesítés, partnerek látogatása)
  • Folyamatok és feladatok delegálása és azok megvalósításának visszaellenőrzése
  • Munkáltatói jogkör gyakorlása, aktív részvétel a toborzási folyamatokban
  • Kereskedelmi partnerekkel történő kapcsolattartás
  • Statisztikák, jelentések készítése a felsővezetés számára

Profilod:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Kereskedelmi területen szerzett legalább 3 éves vezetői tapasztalat
  • Tulajdonosi szemlélet
  • Vásárlóközpontú hozzáállás
  • MS Office programcsalád ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomagot, amit az interjún részletezünk is Neked
  • Válsághelyzetben is stabil munkahelyet
  • Kihívásokban gazdag, változatos munkakört
  • Kiszámítható, tervezhető munkaidőt
  • Személyre szabott betanulási programot, hogy megfelelő alapokkal kezd új karrieredet

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, az alábbi gombra kattintva adhatod le jelentkezésed, az önéletrajz csatolásával:

ÜZLETVEZETŐ

Székesfehérvár
Full time

Published on 11.02.2021