Üzletkötő (szolgáltatásértékesítés) (6720-2)

Nemzetközi háttérrel rendelkező, mosdóhigiéniai termékek és bértextília szolgáltatásával, értékesítésével foglalkozó multinacionális cég hazai leányvállalata a folyamatos piaci bővülés támogatása érdekében pályázatot hirdet üzletkötő pozícióra.

Feladatok

  • meglévő ügyfelek újbóli megkeresése, kapcsolatfelvétel;
  • kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel;
  • ügyféligények felmérése, megismerése, elemzése;
  • tanácsadás, konkrét megoldási javaslatok kidolgozása;
  • projektek felkutatása, megismerése, kezelése;
  • ajánlatok készítése, tendereken való aktív közreműködés;
  • beérkező ügyféligények kezelése;
  • aktivitások folyamatos rögzítése és kommunikáció a vállalati CRM-rendszerben;
  • együttműködés a társosztályokkal, irodai aktivitások támogatása;
  • piacfigyelés és versenytárs-elemzés, jelentési kötelezettségek;
  • új üzleti lehetőségek felkutatása;

Elvárásaink

  • minimum 3 év releváns tapasztalat szolgáltatás- és/vagy termékértékesítésben;
  • „B” kategóriás jogosítvány, aktív vezetői tapasztalattal;
  • prezentációs és tárgyalási technikák ismerete, hatékony alkalmazása az ügyfelekkel;
  • hatékony kommunikáció az ügyfelekkel és a kollégákkal;
  • gyors gondolkodás, határozottság, önállóság, kezdeményezőkészség, teherbírás;

Előny

  • felsőfokú végzettség;
  • angol nyelvtudás;

Amit kínálunk

  • céges autó, laptop és mobiltelefon;
  • versenyképes juttatási csomag (fix bérezés, értékesítői jutalék);
  • fejlődési lehetőség és hosszú távú jövőkép;

Munkavégzés helye: Pest megye körzetében, az iroda a XI. kerület nyugati részén található.

Budapest
Pest
Full time
3 - 5 years of experience
High school

Published on 09.07.2020