Elvárások:

  • Érettségi / kereskedelmi vagy műszaki végzettség
  • B2B kommunikációs tapasztalat
  • Üzletszerzésben szerzett tapasztalat
  • Termékértékesítésben kiépített élő külföldi kapcsolatrendszer
  • Könnyűipari termékismeret (csomagolóanyag termékismeret előny)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Német nyelv tárgyalóképes ismerete, angol, szlovák nyelvismeret előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MsOffice, valamely vállalatirányítási rendszer, CRM rendszer)
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kezdeményező készség
  • Nagyfokú önállóság, kommunikációs készség, kreativitás, lojalitás
  • Vállalkozói szemlélet
  • Cél- és feladatorientált munkavégzési stílus

Feladatok:

  • Értékesítés külföldön (fókuszálva a szomszédos országokban lévő vevőkör bővítésére)
  • Értékesítési stratégiájának kidolgozása és végrehajtása
  • Potenciális értékesítési csatornák felkutatása
  • Új vevők akvirálása
  • Tárgyalások szervezése, árajánlatok, szerződéskötések előkészítése
  • Megrendelések fogadása, feldolgozása, egyeztetése a társterületekkel
  • Vevői adatok naprakészen tartása a vállalatirányítási rendszerben
  • Tenderanyagok összeállítása
  • Új termékek bevezetése a piacra
  • Értékesítési tevékenység dokumentálása a CRM rendszerben
  • A vállalkozás képviselete szakmai rendezvényeken
  • A piaci információk folyamatos begyűjtése, a versenytársak figyelése
  • Értékesítési riportok, jelentések, kimutatások készítése, stb.

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes jövedelem
  • Felelősségteljes munkakör folyamatos szakmai kihívásokkal
  • Céges autó/mobiltelefon/laptop
  • Részben irodai környezetben és/vagy home office keretében is végezhető munkalehetőség

A munkavégzés helye:

Külföld / Győri központtal

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. csomagolóanyag gyártással foglalkozó megbízója termékportfóliójának értékesítésére - fókuszálva a külföldi vevőkör bővítésére toboroz új munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a „Jelentkezem” gombon keresztül vagy a kapcsolati adatoknál is megjelölt e-mail címre!

Üzletkötő (csomagolóanyag gyártás) - Külföld

Győr
Full time
More than 5 years
Secondary school

Published on 20.01.2021