Az OTP Bank Nyrt.

Vállalati követelésbehajtási területe

Üzleti kontroller

feladatra munkatársat keres.

Feladatok:

  • Operatív és stratégiai vállalati tervek, előrejelzések, elemzések készítése
  • Havi / éves / évközi jelentések / beszámolók / riportok készítése
  • Adatbázis lekérdezések (MS SQL)
  • Ad - hoc elemzések és különböző gazdasági feladatok elvégzése
  • Közreműködés stratégiai és pénzügyi tervek kialakításában
  • Szakmai együttműködés a leánybankok és üzletágak szakterületeivel, vezetőivel
  • Részvétel csoportszintű fejlesztésekben
  • Határozatok végrehajtását nyilvántartó táblázat kezelése és az ahhoz kapcsolódó riporting feladatok
  • Behajtási tapasztalatok visszacsatolása a hitelezés, valamint üzletágak felé

Elvárások:

  • Szakirányú, felsőfokú végzettség (pénzügy, gazdasági, számvitel, controlling szak)
  • Szakmai angol nyelv ismerete (szóban és írásban)
  • Irodai programok adatbázis - kezelő programok magas szintű ismerete (Excel, PowerPoint, Word, SQL, Power BI, Tableau)
  • Banki-pénzügyi érdeklődés
  • Strukturált gondolkodás, képesség a precíz, hibamentes munkavégzésre
  • Rugalmasság, önállóság

Előnyt jelent:

  • Strukturált adatbázis – kezelési gyakorlat
  • Releváns munkatapasztalat
  • Követelésbehajtási folyamatok ismerete
  • Kockázatkezelési, behajtási gyakorlat

Amit nyújtunk:

  • Részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak
  • Izgalmas, kihívást jelentő munka Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Szakmai fejlődésedhez tréningeken és továbbképzéseken vehetsz részt
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség professzionális munkakörnyezetben
  • Fiatalos, támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok, versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 13.03.2020