ÜZLETI FOLYAMAT SZERVEZŐ – EMEA RÉGIÓ (BPR, SAP)

Megbízónk nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat magyarországi fejlesztő központja számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

ÜZLETI FOLYAMAT SZERVEZŐ – EMEA RÉGIÓ (BPR, SAP)Feladatok

  • Belső üzleti folyamatok lekövetése műszaki és/vagy gazdasági aspektusból, termelési oldalról - termeléstervezés nyomon követése, kapcsolattartás a beszerzéssel, rögzítés SAP-ban
  • A belső folyamatok változásának támogatása, oktatása – SAP CS modul – EMEA szinten
  • Folyamatváltozások leképezése projekt szintre, rögzítése a vállalatirányítási rendszerben
  • Üzleti folyamatok elemzése, optimalizálása a vevői elégedettség növelése érdekében
  • Kapcsolattartás a regionális központtal, a vezetővel mátrix rendszerben

Elvárások

  • Műszaki vagy gazdasági felsőfokú végzettség (BSc, MSc)
  • 1-2 év releváns tapasztalat folyamatszervezés (BPR) területen
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság Európán belül

Előnyt jelent

  • Aktív német nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes, jövedelem + bónusz és cafeteria rendszer
  • Kulturált munkakörülmények
  • Magas színvonalú technikai háttér
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes és változatos feladatok, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Biztos, hosszútávra szóló munkahely

A munkavégzés helyeBudapest

A jelentkezés módjaVárjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ÜZLETI FOLYAMAT SZERVEZŐ – EMEA RÉGIÓ (BPR, SAP), Budapest

Elérhetőségi adatokIMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Budapest
Full time

Published on 25.09.2020