Üzleti elemző gyakornok

A Budapest Bank az egyik legjobban teljesítő, és leginkább felelősen működtetett univerzális nagybank erős tőkepozícióval és kockázatkezeléssel, piacvezető folyamatokkal, valamint lakossági és vállalati portfolióval. A kihívásokkal teli környezetben elért eredményeiknek, stabil működésüknek és a kulcsterületeken elért növekedésüknek köszönhetően 2014-ben sorban másodszor nyerték el a MasterCard – Az Év Bankja díját, amely a legjelentősebb elismerés a hazai bankpiacon.

Feladatok:

  • Banki adatbázisok megismerése
  • Rendszeres és eseti elemzések készítése
  • Részvétel a banki adattárházat érintő fejlesztésekben
  • Adatok gyűjtése és elemzések készítése
  • Tesztelési feladatokban történő aktív részvétel
  • Részvétel a Banki ügyfélélmény programhoz kapcsolódó riportok kialakításában
  • Statisztikai modellek értelmezése üzleti környezetben
  • Data Science módszertanok megismerése gyakorlati feladatokon keresztül
  • Részvétel adatvizualizációs feladatok megvalósításában PowerBI eszköz segítségével

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony főiskolai vagy egyetemi képzésben
  • Informatikai vagy műszaki területen folytatott tanulmányok
  • SQL alapszintű ismerete
  • Programozási ismeretek, preferáltan PL/SQL
  • Erős MS Office ismeret, elsősorban Excel

A munkakezdéshez szükség lesz egy három hónapnál nem régebbi, három pontos erkölcsi bizonyítványra (kiválasztást követően is beszerezhető) Munkaidő

  • Legalább 8 hónapos gyakornoki idő
  • Minimum heti 20-25 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1310 Ft/óra diákbér
  • Multinacionális környezet
  • Szakmai gyakorlat leigazolása, szakdolgozatírási lehetőség
  • Szakmai és készségfejlesztések
  • Kiemelkedő teljesítés esetén főállású munkalehetőség
  • Hosszú távú diákmunka

Előnyt jelent:

  • Oracle adattárház-technológia ismerete
  • Adatmodellezési ismeret
  • Python programozási ismeret
  • Középfokú angol nyelvtudás

Jelentkezés Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Budapest
Part time

Published on 24.09.2020