Similar jobs like this one

Az OTP Bank Nyrt.

Üzletfejlesztési szakértő

munkakör betöltésére munkatársat keres.

A csapatról

Egy agilisan működő, dinamikusan növekedő csapatot hozunk létre, amelynek célja egy Közép- és Kelet-Európában egyedülálló, innovatív szolgáltatás kialakítása. Ha szeretnéd formálni a jövő bankolását, komplex és átfogó projekteken dolgozni a stratégia alkotástól a megvalósításig és valódi értéket teremteni Közép-Európa egyik legnagyobb bankjának több millió ügyfele számára, jelentkezz az alábbi pozícióra.

Ezek lesznek a feladataid:

  • Lakásmegoldásokhoz kapcsolódó szolgáltatásmix kialakítása a piaci legjobb gyakorlatok és a Csoporton belüli szinergiák mentén;
  • Projektek támogatása és vezetése: a különböző szolgáltatásokhoz kapcsolódó célok meghatározása, üzleti- és pénzügyi modellek, marketing-, valamint erőforrás tervek kialakítása, implementáció;
  • Potenciális üzleti partnerek azonosítása, együttműködési keretrendszerek összeállítása;
  • A bevezetett szolgáltatások teljesítményének folyamatos visszamérése és továbbfejlesztése üzleti- és ügyféligények alapján;
  • Hazai és nemzetközi trendek és legjobb gyakorlatok folyamatos monitorozása;
  • Stratégiai anyagok készítése a Bank felsővezetése részére.

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Egyetemi vagy főiskolai diplomával rendelkezel;
  • Üzletfejlesztési / stratégiai tanácsadói területen 2-3 éves tapasztalattal rendelkezel;
  • Magabiztos Microsoft Office ismeretekkel rendelkezel (elsősorban PowerPoint, Excel és Word)
  • Kezdeményező típus vagy, akire lehet számítani;
  • Foglalkoztatnak a legfrissebb technológiák és újszerű megoldások;
  • Égsz a vágytól, hogy nagyszerű szolgáltatásokat és ügyfélélményt hozz létre;
  • Tárgyalóképesen beszélsz angolul és magyarul.

Jelentkezésnél előnyt jelenthet számodra, ha:

  • Dolgoztál már korábban digitális vagy IT projekteken;
  • Van lakossági banki tapasztalatod;
  • Ismered a lakáspiac szereplőinek működését;
  • Nem újdonság számodra az agilis működés.

Amiket kínálunk neked:

  • Vonzó bérezés és juttatások;
  • Fiatal, dinamikus csapat, agilisan működő szervezet;
  • Sokszínű és izgalmas projektek;
  • Folyamatos fejlődési lehetőség;
  • Átfogó képzési / fejlesztési csomag (konferenciák, tréningek, belső programok).

Budapest
Pest
Full time
2 years
Bachelor

Published on 20.05.2021