Üzletfejlesztési menedzser

Partnerünk, aki nemrég alapított, felületkezelési szolgáltatásokat nyújtó, elsősorban légiiparra szakosodott Társaság, mely jelenleg zöldmezős beruházást hajt végre Gyulán.

Induló csapatukba keresünk munkatársat, akinek kiemelkedő szerepe lesz vevői igények felkutatásában és a szerződéses vevőállomány építésében.

Csatlakozz hozzájuk, ha szeretnél részt venni ebben kihívást jelentő munkában egy magas minőségi követelményeket kiszolgáló csapat tagjaként.

Főbb feladatok, munkák:

  • Az üzleti stratégia kialakításában való részvétel;
  • Ügyféligények azonosítása, piaci változások nyomon követése;
  • Értékesítési csatornák felkutatása, ügyfél-kapcsolatok kiépítése;
  • A felületkezelési technológiákhoz kapcsolódó marketing és kommunikációs tevékenység koordinálása;
  • Üzleti tárgyalások szervezése, lebonyolítása;
  • Szerződések előkészítése; szerződésállomány kezelése;
  • Közreműködés az árazási politika és ajánlatok kialakításában;
  • Versenytársak figyelése, ezzel kapcsolatos elemzések készítése;
  • A meglévő vevőkapcsolatok ápolása;
  • Együttműködés a társterületekkel üzleti, értékesítési, tervezési területeken.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség;
  • Vevői kapcsolattartásban szerzett min. 3 év tapasztalat;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Felhasználói szintű számítógépes felhasználói ismeret (MS Office);
  • Önálló, proaktív, felelősségteljes munkavégzés;
  • Jó szervező, kommunikációs és tárgyalási képesség;
  • Határozott, magabiztos személyiség.

Előnyök:

  • Repülőgépipari/autóipari/fémipari tapasztalat;
  • Francia vagy német nyelvtudás.

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások;
  • Hosszú távú karrier lehetőség;
  • Fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben;
  • Változatos munkakör, kihívásokkal teli komplex feladatokat;
  • Átfogó betanulás, támogató csapat;
  • Kötetlen munkarend home office lehetőséggel.

Gyula
Full time

Published on 18.06.2021