Ügyviteli munkatárs-étkeztetési területre

Magyarország egyik piacvezető közétkeztető vállalkozása, a Prizma cégcsoport munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Kiszámítható munkaidőben, egy barátságos és szakmailag felkészült csapat támogatásával bővítheted meglévő tapasztalataidat. Legfőbb feladatod lesz háttértámogatást nyújtása a kereskedelmi vezető és dietetikusaink számára.

Feladatok:

  • Szerződéses nyilvántartó rendszer kezelése, szerződések rögzítése, módosítása, valamint rendszeres frissítése;
  • Ár utasítások és törzsadatok rögzítése vállalatirányítási rendszerünkben;
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és szerződött partnereinkkel szóban és írásban (gondolunk ezalatt üzemeinkre, dietetikusokra, IT csapatra, óvodákra és iskolákra);
  • Dokumentumok előkészítése a vezetőség részére;
  • Kimutatások, riportok készítése;
  • Közvetlen felettes munkájának napi támogatása.

Elvárásaink:

  • Középfokú végzettség és/vagy szakirányú vendéglátóipari végzettség megléte;
  • Rendelkezz minimum 2-3 éves tapasztalattal adminisztratív területen;
  • Erős felhasználói szintű MS Office ismeret elengedhetetlen (főként Excel ismeretednek örülnénk).

Előnyt jelent:

  • Közétkeztetési és munkahelyi étkeztetés területen szerzett adminisztratív tudásod itt kamatoztathatod.

Amit kínálunk:

  • Akár azonnali kezdés, rugalmas munkaidő;
  • Kiszámítható, pontos bérezés, mobiltelefon;
  • Stabil, hosszútávú, biztos munkahely;
  • Vidéki bejárás támogatás;
  • Kedvezményes munkavállalói étkezés;
  • Céges csapatépítő rendezvények, mert számunkra fontos a kikapcsolódás is.

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, küld el bérigénnyel ellátott önéletrajzod

Budapest
Pest
Full time
2 years
Vocational school

Published on 23.09.2020